Yönetim Kurulu

Erhan BÜYÜKERK

Erhan BÜYÜKERK

Başkan

1963 Kayseri doğumludur. 1988 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olup 1991 yılından beri serbest avukatlık yapmaktadır. Ticaret hukuku ve şirketler hukuku alanlarında muhtelif çalışmalarda bulunmuştur.

Derneğimizin kurucu başkanı olup, özellikle Tüzel kisilerde KVKK alanında bilincin gelismesi ve eğitim çalışmaları hususunda uğraş vermektedir.

Yılmaz PALA

Yılmaz PALA

Başkan Yardımcısı

Yılmaz PALA, 1981 yılında Ankara Çankaya’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007 tarihinde mezun olmuştur.

Çalışma hayatına 2008 yılında Ankara’da serbest avukat olarak başlamıştır.

Hali hazırda Ankara ‘da faaliyette olan Büyükerk&Pala Hukuk Bürosunun kurucu avukatlarından olup,meslek hayatına devam etmektedir.

 

Borga ERBİL

Borga ERBİL

Üye

1978 yılında Ankara’da doğmuştur. ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde Lisans, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi programında Yüksek Lisans derecelerini almış, 2018 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde Yönetici MBA programını tamamlamıştır.

Çalışma hayatına 1999 yılında Aselsan’da başlamış, ardından TC Merkez Bankası, Arçelik, Siemens, Aneltech ve Turkcell’de görev almıştır. 2017 yılından beri Inforte Bilişim Ankara Bölge Müdürü görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce ve Almanca, temel seviyede Rusça bilen Borga Erbil, yüzme ve yelken sporlarıyla uğraşmakta ve mentor olarak girişimcilere destek olmaktadır.

Emrah ÇALIŞKAN

Emrah ÇALIŞKAN

Üye

 

1985 yılında Ankara da doğdu. İlk öğretim ve lise öğrenimini Ankara da tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Yüksek Lisansını Tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca Avrupa Birliği Finans ve İhale birimi (CFCU), Türkiye Büyük Millet Meclisi ve birçok özel şirkette görev almıştır. Şu Anda Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğünde mühendis olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Uluslararası alanda ve Türkiye de Maden ve Sosyal alanlarda birçok STK üyeliği yanı sıra çalışma alanındaki konularda pek çok sertifika programları ve projelere katılmıştır. 

 

Erhan ŞAHİN

Erhan ŞAHİN

Üye

1985 yılında Trabzon, Sürmene'de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimin Rize'de aldıktan sonra 2003 yılında üniversite eğitimi için Ankara'ya gelmiştir. Ankara Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. 

Mezununiyetinden sonra bir yazılım firmasında işe başlamış, personel yönetimi, yazılım projesi yönetimi ve genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 

2016 yılından ayrılıp kendi yazılım şirketini kurmuş ve genel müdürlüğünü yürütmektedir. Gerek öğrencilik gerek çalışma hayatı boyunca bir çok sivil toplum kuruluşu ve dernekte aktif görevler almıştır. 

Orta derecede ingilizce bilen Erhan ŞAHİN evli ve 2 çocuk babasıdır. Amatör basketbol, voleybol ve futbol oynamış ve bir süre güreş sporu ile ilgilenmiştir.